FreeBSD poważne podatności
Na stronie "http://security.freebsd.org/" pojawiła się informacja o poważnych błędach wykrytych w popularnym systemie operacyjnym FreeBSD.
+
Filmy “Bezpieczny Internet” na stronie www.surfujbezpiecznie.pl
Na stronie dla początkujących użytkowników internetu www.surfujbezpiecznie.pl zamieszczono kilka krótkich filmów o zagrożeniach czyhających na użytkowników w sieci Internet.
+
Krytyczne podatności w Mozilla Firefox
W dniu wczorajszym opublikowano informacje na temat kilku podatności (CVE-2010-1121,CVE-2010-1196, CVE-2010-1199, CVE-2010-1200, CVE-2010-1201, CVE-2010-1202, CVE-2010-1203) występujących w przeglądarce internetowej Mozilla Firefox w wersjach 3.5.x oraz 3.6.x.
+
Działania CERT.GOV.PL w obszarze cyberbezpieczeństwa
Opublikowany został raport z działalności zespołu CERT.GOV.PL za I kwartał 2010 dotyczący stanu bezpieczeństwa w Internecie.
+
Działania CERT.GOV.PL w obszarze cyberbezpieczeństwa
Opublikowany został raport z działalności zespołu CERT.GOV.PL za IV kwartał 2009 dotyczący stanu bezpieczeństwa w Internecie.
+
Microsoft Security Intelligence Report (SIR)
Ukazała się 7 Edycja raportu opracowanego przez Microsoft - Microsoft Security Intelligence Report (SIR) - dotyczącego bezpieczeństwa teleinformatycznego.
+
Security Compliance Management Toolkit
Ukazała się najnowsza wersja zbioru narzędzi Security Compliance Management Toolkit, usprawniających wdrażanie zalecanych ustawień zabezpieczeń dla systemów operacyjnych Windows i innych produktów Microsoft. Najnowsza wersja programu oferuje kompatybilność z systemami Windows 7 oraz Internet Explorer 8.
+
Działania CERT.GOV.PL w obszarze cyberbezpieczeństwa
W związku ze wzrostem znaczenia sieci teleinformatycznych w tym Internetu dla prawidłowego funkcjonowania państwa i obywateli zostało zapoczątkowane publikowanie raportów kwartalnych dotyczących stanu bezpieczeństwa w Internecie.
+
Microsoft Security Intelligence Report
8 kwietnia ukazała się 6 Edycja raportu opracowanego przez Microsoft - Microsoft Security Intelligence Report (SIR) - dotyczącego bezpieczeństwa teleinformatycznego.
+